X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

دکتر ابراهیم میثاق

دانلود برنامه های تلویزیونی دکتر ابراهیم میثاق

برنامه اردیبهشت 21 آذر ماه 92 - روانشناسی تنبلی 5

با سلام خدمت دوستان

بالاخره بعد از چند هفته برنامه ضبط شده و تکراری دیدن خود دکتر پیداشون شد.میخواستم چند تا نکته رو با دوستان در میان بذارم:


اول اینکه از کسانی که برای همکاری اعلام آمادگی کردند تشکر میکنم. برخی مثل آقا امیر که امروز خیلی زود هم برنامه رو برای دانلود آماده کردند.


دوم اینکه برخی دوستان از روز اول راه اندازی این وبلاگ پیغام میدادند که آیا برنامه های قبلی مثل نقش والدین در تعلیم و تربیت فرزندان رو هم برا دانلود داریم یا نه؟ خوشبختانه آقا مهدی که منو با دکتر آشنا کردن خودشون قبلا با جستجوهایی که کرده بودن و برنامه هایی که ضبط کرده داشتن یه آرشیو خوب تهیه کردن. همینطور دوستان وبلاگ پسر ایرونی و آقا ایلیا هم حدود دوسالی فایلهای دکتر رو برای علاقه مندان آماده میکردن که از طرف خودم و شما همینجا از همشون تشکر میکنم. خودم هم تو این چند روزه یه خورده جستجو کردم تا بتونم این آرشیو رو کاملتر کنم که خوشبختانه برخی برنامه ها رو که نداشتیم از سایتهایی مثل راسخون یا تبیان پیدا کردم.


سوم هم یه خبر خوب و اون اینکه ان شالله تصمیم داریم که این وبلاگ رو به بانک سخنرانی های دکتر تبدیل کنیم و همه برنامه های دکتر در این سه سال اخیر - اعم از برنامه اردیبهشت، تا خوشبختی راهی نیست و زندگی روی پرده - رو که داریم با ذکر منبع اون به مرور روی وبلاگ قرار بدیم تا کار دوستداران دکتر برای یافتن برنامه مورد نظرشون راحت بشه. بنابراین از دوستانی که خودشون برنامه هایی از دکتر ضبط کرده اند یا از جاهای دیگه دانلود کرده اند و در لیست آرشیوی ما جاش رو خالی دیدن تقاضا دارم با ارسال فایلهاشون ما رو در تکمیل این آرشیو یاری کنند.


خب ببخشید که صحبت ها به درازا کشید. پس این شما و این هم برنامه امروز:


روانشناسی تنبلی (5) - صوتی (پرشین گیگ)


روانشناسی تنبلی (5) - صوتی (پیکو فایل)


روانشناسی تنبلی (5) - تصویری


مدت زمان برنامه 34 دقیقه

تاریخ ارسال: پنج‌شنبه 21 آذر‌ماه سال 1392 ساعت 02:21 ب.ظ | نویسنده: یوسف | چاپ مطلب 4 نظر